Luxembourg Cup logo

Luxembourg Cupresults

Luxembourg Cup country flag
Luxembourg

Results - Luxembourg Cup

Match Finished
Swift Hesperange logo

Swift Hesperange

1
V
1

Progres Niederkorn

Progres Niederkorn logo
Venue: Luxembourg - Stade de Luxembourg
Date: 09 May 2024 19:30
Week
Season: 23/24
Stage: Final
Match Finished
US Mondorf-les-bains logo

US Mondorf-les-bains

0
V
2

Progres Niederkorn

Progres Niederkorn logo
Venue: Mondorf-les-Bains - Stade John Grün
Date: 01 May 2024 19:00
Weekfinals
Season: 23/24
Stage: Semi
Match Finished
UNA Strassen logo

UNA Strassen

0
V
2

Swift Hesperange

Swift Hesperange logo
Venue: Strossen - Complexe Sportif Jean Wirtz
Date: 01 May 2024 16:00
Weekfinals
Season: 23/24
Stage: Semi
Match Finished
US Hostert logo

US Hostert

1
V
2

US Mondorf-les-bains

US Mondorf-les-bains logo
Venue: Hostert - Stade Jos Becker
Date: 24 Apr 2024 20:00
Weekfinals
Season: 23/24
Stage: Quarter
Match Finished
Progres Niederkorn logo

Progres Niederkorn

2
V
0

FC Differdange 03

FC Differdange 03 logo
Venue: Niedercorn - Stade Jos Haupert
Date: 24 Apr 2024 20:00
Weekfinals
Season: 23/24
Stage: Quarter
Match Finished
AS Jeunesse Esch logo

AS Jeunesse Esch

0
V
2

Swift Hesperange

Swift Hesperange logo
Venue: Esch-sur-Alzette - Stade de la Frontière
Date: 24 Apr 2024 20:00
Weekfinals
Season: 23/24
Stage: Quarter
Match Finished
Yellow Boys Weiler logo

Yellow Boys Weiler

0
V
2

UNA Strassen

UNA Strassen logo
Venue: Weiler-la-Tour - Stade Am Dieltchen
Date: 24 Apr 2024 20:00
Weekfinals
Season: 23/24
Stage: Quarter
Match Finished
Bettembourg logo

Bettembourg

2
V
3

Swift Hesperange

Swift Hesperange logo
Venue: Bettembourg - Stade Municipal
Date: 03 Apr 2024 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 16
Match Finished
Yellow Boys Weiler logo

Yellow Boys Weiler

3
V
2

Jeunesse Canach

Jeunesse Canach logo
Venue: Weiler-la-Tour - Stade Am Dieltchen
Date: 03 Apr 2024 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 16
Match Finished
Alisontia Steinsel logo

Alisontia Steinsel

1
V
3

Progres Niederkorn

Progres Niederkorn logo
Venue: Stesel - Stade Henri Bausch
Date: 03 Apr 2024 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 16
Match Finished
Schifflange logo

Schifflange

1
V
1

US Mondorf-les-bains

US Mondorf-les-bains logo
Venue: Schifflange - Terrain rue du Parc
Date: 03 Apr 2024 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 16
Match Finished
Norden logo

Norden

1
V
1

UNA Strassen

UNA Strassen logo
Venue: Weiswampach - Stade Auf Dem Kiemel
Date: 03 Apr 2024 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 16
Match Finished
US Hostert logo

US Hostert

1
V
0

Racing FC Union Luxembourg

Racing FC Union Luxembourg logo
Venue: Hostert - Stade Jos Becker
Date: 03 Apr 2024 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 16
Match Finished
US Rumelange logo

US Rumelange

0
V
5

AS Jeunesse Esch

AS Jeunesse Esch logo
Venue: Rumelange - Stade Municipal
Date: 03 Apr 2024 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 16
Match Finished
Mondercange logo

Mondercange

0
V
3

FC Differdange 03

FC Differdange 03 logo
Venue: Mondercange - Stade Communal
Date: 03 Apr 2024 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 16
Match Finished
Rodange 91 logo

Rodange 91

3
V
4

Bettembourg

Bettembourg logo
Venue: Rodange - Stade Joseph Philippart
Date: 08 Nov 2023 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
UN Kaerjeng 97 logo

UN Kaerjeng 97

2
V
3

Schifflange

Schifflange logo
Venue: Bascharage - Terrain Jos Bloes
Date: 08 Nov 2023 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
UNA Strassen logo

UNA Strassen

4
V
3

Fola Esch

Fola Esch logo
Venue: Strossen - Complexe Sportif Jean Wirtz
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
Red Star Merl-Belair logo

Red Star Merl-Belair

2
V
3

Swift Hesperange

Swift Hesperange logo
Venue: Luxembourg - Stade Prince Jean
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
Alisontia Steinsel logo

Alisontia Steinsel

5
V
1

Etzella Ettelbruck

Etzella Ettelbruck logo
Venue: Stesel - Stade Henri Bausch
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
ALSS Luxembourg logo

ALSS Luxembourg

0
V
3

Racing FC Union Luxembourg

Racing FC Union Luxembourg logo
Venue: Cessange - Complexe Sportif Boy Konen
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
Koeppchen logo

Koeppchen

2
V
5

Mondercange

Mondercange logo
Venue: Wormeldange - Stade am Ga
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
Résidence Walferdange logo

Résidence Walferdange

3
V
5

Progres Niederkorn

Progres Niederkorn logo
Venue: Helmsange - Stade Prince Henri
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
US Rumelange logo

US Rumelange

4
V
0

Marisca Mersch

Marisca Mersch logo
Venue: Rumelange - Stade Municipal
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
US Hostert logo

US Hostert

2
V
1

Union Titus Petange

Union Titus Petange logo
Venue: Hostert - Stade Jos Becker
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
Norden logo

Norden

1
V
0

Lorentzweiler

Lorentzweiler logo
Venue: Weiswampach - Stade Auf Dem Kiemel
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
Erpeldange logo

Erpeldange

1
V
8

US Mondorf-les-bains

US Mondorf-les-bains logo
Venue: Erpeldange - Stadion an der Trell
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
Jeunesse Canach logo

Jeunesse Canach

4
V
3

Wiltz

Wiltz logo
Venue: Canach - Stade Rue de Lenningen
Date: 29 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
Mamer logo

Mamer

1
V
2

AS Jeunesse Esch

AS Jeunesse Esch logo
Venue: Mamer - Stade François Trausch
Date: 28 Oct 2023 18:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
F91 Dudelange logo

F91 Dudelange

0
V
2

FC Differdange 03

FC Differdange 03 logo
Venue: Dudelange - Stade Jos Nosbaum
Date: 28 Oct 2023 18:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
Grevenmacher logo

Grevenmacher

2
V
4

Yellow Boys Weiler

Yellow Boys Weiler logo
Venue: Grevenmacher - Stade op Flohr
Date: 28 Oct 2023 17:00
Week
Season: 23/24
Stage: Round of 32
Match Finished
Kehlen logo

Kehlen

2
V
2

Rodange 91

Rodange 91 logo
Venue: Kehlen - Stade Albert Berchem
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Erpeldange logo

Erpeldange

1
V
0

Blô-Weiss Medernach

Blô-Weiss Medernach logo
Venue: Erpeldange - Stadion an der Trell
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
The Belval Belvaux logo

The Belval Belvaux

0
V
3

Swift Hesperange

Swift Hesperange logo
Venue: Belvaux - Stade FC The Belval
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Atert Bissen logo

Atert Bissen

3
V
5

Union Titus Petange

Union Titus Petange logo
Venue: Bissen - Terrain Bousbierg synthetique
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Minerva Lintgen logo

Minerva Lintgen

1
V
3

US Hostert

US Hostert logo
Venue: Lintgen - Stade Jean Donnersbach
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Koerich logo

Koerich

1
V
3

Koeppchen

Koeppchen logo
Venue: Koerich - Stade Déckebierg
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Orania Vianden logo

Orania Vianden

0
V
2

Etzella Ettelbruck

Etzella Ettelbruck logo
Venue: Vianden - Terrain am Komp
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Blo-Wäiss Izeg logo

Blo-Wäiss Izeg

0
V
4

Marisca Mersch

Marisca Mersch logo
Venue: Itzig - Stade Albert Kongs
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Schouweiler logo

Schouweiler

0
V
3

Résidence Walferdange

Résidence Walferdange logo
Venue: Schouweiler - Stade Roger Winandy
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Norden logo

Norden

1
V
0

Victoria Rosport

Victoria Rosport logo
Venue: Weiswampach - Stade Auf Dem Kiemel
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Young Boys logo

Young Boys

0
V
4

Yellow Boys Weiler

Yellow Boys Weiler logo
Venue: Diekirch - Stade Municipal
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Tricolore Gasperich logo

Tricolore Gasperich

0
V
4

US Mondorf-les-bains

US Mondorf-les-bains logo
Venue: Gaasperech - Stade Emile Bintner
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Red Star Merl-Belair logo

Red Star Merl-Belair

3
V
0

Berdenia Berbourg

Berdenia Berbourg logo
Venue: Luxembourg - Stade Prince Jean
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Obercorn logo

Obercorn

1
V
4

Lorentzweiler

Lorentzweiler logo
Venue: Differdange - Terrain Synthétique Woiwer
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Olympia Christnach logo

Olympia Christnach

0
V
5

UNA Strassen

UNA Strassen logo
Venue: Christnach - Terrain Am Lahr
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Kopstal 33 logo

Kopstal 33

0
V
2

Grevenmacher

Grevenmacher logo
Venue: Kopstal - Terrain Rue de Mersch
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Sandweiler logo

Sandweiler

1
V
2

Jeunesse Canach

Jeunesse Canach logo
Venue: Sandweiler - Stade Norbert Hubsch
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
RM Hamm Benfica logo

RM Hamm Benfica

1
V
3

FC Differdange 03

FC Differdange 03 logo
Venue: Luxembourg - Terrain de Football Cents
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Jeunesse Junglinster logo

Jeunesse Junglinster

0
V
4

Wiltz

Wiltz logo
Venue: Junglinster - Terrain Route de Luxembourg
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Feulen logo

Feulen

0
V
4

F91 Dudelange

F91 Dudelange logo
Venue: Niederfeulen - Centre de Rencontre Waarkdall
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
URB logo

URB

0
V
4

Schifflange

Schifflange logo
Venue: Remich - Stade Op der Millen
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Racing Troisvierges logo

Racing Troisvierges

1
V
7

Alisontia Steinsel

Alisontia Steinsel logo
Venue: Troisvierges/Ulflingen - Stade Op der Kopp
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Heiderscheid / Eschdorf logo

Heiderscheid / Eschdorf

0
V
11

Progres Niederkorn

Progres Niederkorn logo
Venue: Eschdorf - Stade Um Quatre-Vents
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
ALSS Luxembourg logo

ALSS Luxembourg

2
V
1

Avenir Beggen

Avenir Beggen logo
Venue: Cessange - Complexe Sportif Boy Konen
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Jeunesse Useldange logo

Jeunesse Useldange

1
V
3

Mondercange

Mondercange logo
Venue: Useldange - Terrain Rue de Boevange
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Sporting Mertzig logo

Sporting Mertzig

1
V
4

Mamer

Mamer logo
Venue: Mertzig - Terrain an de Burwiesen
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Jeunesse Schieren logo

Jeunesse Schieren

0
V
5

UN Kaerjeng 97

UN Kaerjeng 97 logo
Venue: Schieren - Terrain Am Ge'er
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Berdorf Consdorf logo

Berdorf Consdorf

3
V
3

US Rumelange

US Rumelange logo
Venue: Consdorf - Terrain um Kuerzwenkel
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Sanem logo

Sanem

1
V
3

Racing FC Union Luxembourg

Racing FC Union Luxembourg logo
Venue: Sanem - Stade CS Sanem
Date: 01 Oct 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Stengefort logo

Stengefort

0
V
1

Bettembourg

Bettembourg logo
Venue: Steinfort - Stade Demy Steichen
Date: 30 Sep 2023 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Schengen logo

Schengen

1
V
5

AS Jeunesse Esch

AS Jeunesse Esch logo
Venue: Schengen - Zone de Récréation et de Sports
Date: 30 Sep 2023 18:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Bastendorf logo

Bastendorf

0
V
1

Fola Esch

Fola Esch logo
Venue: Bastendorf - Stade Millewiss
Date: 30 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 2nd Round
Match Finished
Erpeldange logo

Erpeldange

5
V
1

Munsbach

Munsbach logo
Venue: Erpeldange - Stadion an der Trell
Date: 10 Sep 2023 16:30
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Hosingen logo

Hosingen

1
V
4

Jeunesse Useldange

Jeunesse Useldange logo
Venue: Hosingen - Terrain Op der Hei
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
US Esch logo

US Esch

3
V
4

Olympia Christnach

Olympia Christnach logo
Venue: Esch-sur-Alzette - Terrain synthétique Esch
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Union Mertert logo

Union Mertert

0
V
3

Young Boys

Young Boys logo
Venue: Wasserbillig - Stade de la Sûre
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Noertzange logo

Noertzange

4
V
5

RM Hamm Benfica

RM Hamm Benfica logo
Venue: Noertzange - Terrain Rue de L'Ecole
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Koerich logo

Koerich

2
V
1

Daring Echternach

Daring Echternach logo
Venue: Koerich - Stade Déckebierg
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Biekerech logo

Biekerech

0
V
5

Berdorf Consdorf

Berdorf Consdorf logo
Venue: Hovelange - Terrain Maemerich
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Les Aiglons Dalheim logo

Les Aiglons Dalheim

0
V
3

Bastendorf

Bastendorf logo
Venue: Dalheim - Terrain Kierlingerstrooss
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Wincrange logo

Wincrange

1
V
4

Norden

Norden logo
Venue: Wincrange - Stade Henri Lamborelle
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Red Black Egalité logo

Red Black Egalité

1
V
2

ALSS Luxembourg

ALSS Luxembourg logo
Venue: Luxembourg - Stade Gaston Diderich
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Jeunesse Biwer logo

Jeunesse Biwer

4
V
6

Kehlen

Kehlen logo
Venue: Biwer - Centre Sportif Fancy
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Rambrouch logo

Rambrouch

1
V
6

Jeunesse Junglinster

Jeunesse Junglinster logo
Venue: Rambrouch - Terrain synthétique Centre Scolaire Koetschette
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Orania Vianden logo

Orania Vianden

3
V
3

Green Boys

Green Boys logo
Venue: Vianden - Terrain am Komp
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Brouch logo

Brouch

1
V
1

Tricolore Gasperich

Tricolore Gasperich logo
Venue: Brouch - Stade Feidt Frères
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Sporting Bertrange logo

Sporting Bertrange

3
V
6

Kopstal 33

Kopstal 33 logo
Venue: Bertrange - Plaine Des Jeux André Wolff
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Stengefort logo

Stengefort

6
V
0

Les Ardoisiers Perlé

Les Ardoisiers Perlé logo
Venue: Steinfort - Stade Demy Steichen
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Claravallis Clervaux logo

Claravallis Clervaux

1
V
3

Minerva Lintgen

Minerva Lintgen logo
Venue: Clervaux - Stade Aloyse Meyer
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
The Belval Belvaux logo

The Belval Belvaux

5
V
3

Union Kayl-Tétange

Union Kayl-Tétange logo
Venue: Belvaux - Stade FC The Belval
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Alliance Aischdall logo

Alliance Aischdall

1
V
3

URB

URB logo
Venue: Hobscheid - Stade Koericherberg
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Heiderscheid / Eschdorf logo

Heiderscheid / Eschdorf

3
V
1

Kischpelt Wilwerwiltz

Kischpelt Wilwerwiltz logo
Venue: Eschdorf - Um Quatre-Vents
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Moutfort / Medingen logo

Moutfort / Medingen

2
V
5

Sandweiler

Sandweiler logo
Venue: Moutfort - Terrain Am Brill
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Jeunesse Gilsdorf logo

Jeunesse Gilsdorf

1
V
2

Red Star Merl-Belair

Red Star Merl-Belair logo
Venue: Gilsdorf - Um Krottepull
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Schouweiler logo

Schouweiler

1
V
0

Folschette

Folschette logo
Venue: Schouweiler - Stade Roger Winandy
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Minière Lasauvage logo

Minière Lasauvage

1
V
4

Feulen

Feulen logo
Venue: Lasauvage - Stade des Mineurs
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Schengen logo

Schengen

1
V
0

Luna Obercorn

Luna Obercorn logo
Venue: Schengen - Zone de Récréation et de Sports
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
SC Ell logo

SC Ell

1
V
3

Sporting Mertzig

Sporting Mertzig logo
Venue: Ell - Stade Um Essig
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Excelsior Grevels logo

Excelsior Grevels

0
V
5

Obercorn

Obercorn logo
Venue: Wahl - Stade rue de Kuborn
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Sanem logo

Sanem

3
V
2

Rupensia Lusitanos

Rupensia Lusitanos logo
Venue: Sanem - Stade CS Sanem
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Racing Troisvierges logo

Racing Troisvierges

2
V
1

Syra Mensdorf

Syra Mensdorf logo
Venue: Troisvierges/Ulflingen - Stade Op der Kopp
Date: 10 Sep 2023 16:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Jeunesse Schieren logo

Jeunesse Schieren

9
V
3

Colmarberg

Colmarberg logo
Venue: Schieren - Terrain Am Ge'er
Date: 09 Sep 2023 19:30
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Reisdorf logo

Reisdorf

1
V
2

Blo-Wäiss Izeg

Blo-Wäiss Izeg logo
Venue: Reisdorf - Stade de la Sûre
Date: 09 Sep 2023 19:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Pratzerthal-Redange logo

Pratzerthal-Redange

2
V
4

Atert Bissen

Atert Bissen logo
Venue: Redange - Terrain An Der Seitert
Date: 09 Sep 2023 18:00
Week
Season: 23/24
Stage: 1st Round
Match Finished
Red Boys Aspelt logo

Red Boys Aspelt

0
V
4

Sporting Bertrange

Sporting Bertrange logo
Venue: Aspelt - Stade de la Frontière d'Gennerwiss
Date: 06 Sep 2023 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Preliminary Round
Match Finished
Jeunesse Biwer logo

Jeunesse Biwer

4
V
3

Clemency

Clemency logo
Venue: Biwer - Centre Sportif Fancy
Date: 06 Sep 2023 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Preliminary Round
Match Finished
Bourscheid logo

Bourscheid

1
V
6

Stengefort

Stengefort logo
Venue: Michelau - Terrain In Der Ae
Date: 06 Sep 2023 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Preliminary Round
Match Finished
Minerva Lintgen logo

Minerva Lintgen

5
V
1

Vinesca Ehnen

Vinesca Ehnen logo
Venue: Lintgen - Stade Jean Donnersbach
Date: 06 Sep 2023 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Preliminary Round
Match Finished
Alliance Aischdall logo

Alliance Aischdall

3
V
0

Ehlerange

Ehlerange logo
Venue: Hobscheid - Stade Koericherberg
Date: 06 Sep 2023 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Preliminary Round
Match Finished
Rambrouch logo

Rambrouch

1
V
0

Boevange / Attert

Boevange / Attert logo
Venue: Rambrouch - Terrain synthétique Centre Scolaire Koetschette
Date: 06 Sep 2023 20:00
Week
Season: 23/24
Stage: Preliminary Round

The competition page of Luxembourg Cup displays all matches and clubs with statistics for all the matches of this season. You can get most important stats of Luxembourg Cup, including average player rating, goals, assists, cards and other relevant data on Transferhunt.

Join the waitlist