Z. Van Den Bosch

Zeno Van Den Bosch Statistieken

#33 Z. Van Den Bosch

Royal Antwerp logo Royal Antwerp
  • Geboortedatum: 2003-07-06
  • Positie: Middenvelder
  • Lengte / Gewicht: 191 cm / 78 kg
  • Geboorteplaats: -
  • Nationaliteit: Belgium
  • Contract tot: -

Verbind met zaakwaarnemers/clubs

Krijg toegang tot uitgebreide spelersgegevens, maak contact met zaakwaarnemers en ga direct in gesprek met clubs voor potentiële transfers en samenwerkingen.

Seizoen 25/26 carrièrestatistieken

Uitgebreid overzicht van de prestatiemetrieken van Z. Van Den Bosch voor het huidige seizoen en de hele carrière
6.56
Gemiddelde beoordeling in Belgian Pro League Middenvelder Rang: 139e / 143 Spelers
Competitie Optredens Doelpunten Assists Gespeelde minuten
Belgian Pro League 102 1 3 16 1 7934
UEFA Champions League 8 0 0 0 0 160
Totaal 25/26 110 1 3 16 1 8094

Statistieken per 90 minuten Belgian Pro League

Z. Van Den Bosch sterktesradar

Visualisatie over belangrijke kenmerken.
  • Exceptional stamina and work rate
  • Maintains high intensity throughout the match

Opmerking : We zijn momenteel bezig met het verfijnen van ons model. Sommige gegevens kunnen tijdens dit proces onnauwkeurig zijn.

Gemiddelde beoordeling laatste 12 maanden

September 2025
6.93
October 2025
6.83
November 2025
7.37
December 2025
6.83
January 2026
7.0
February 2026
6.95
March 2026
6.4
April 2026
6.95
May 2026
5.03

Gemiddelde: 6.66

Royal Antwerp Squad

Teamgenoten van Z. Van Den Bosch op clubniveau

Speler

Positie

Nummer

Aanvaller

7

Aanvaller

18

Aanvaller

43

Aanvaller

43

Aanvaller

9

Speler

Positie

Nummer

Middenvelder

11

Middenvelder

33

Middenvelder

24

Middenvelder

19

Middenvelder

34

Middenvelder

16

Middenvelder

30

Middenvelder

8

Middenvelder

4

Middenvelder

79

Middenvelder

14

Middenvelder

10

Speler

Positie

Nummer

Verdediger

5

Verdediger

2

Verdediger

21

Verdediger

25

Verdediger

20

Verdediger

23

Speler

Positie

Nummer

Doelman

15

Doelman

41

Hoeveel doelpunten heeft Z. Van Den Bosch gescoord?
In de Belgian Pro League heeft Z. Van Den Bosch in totaal 1 doelpunten gescoord en over 2 competities dit seizoen heeft Z. Van Den Bosch in totaal 1 doelpunten gescoord.
Hoeveel assists heeft Z. Van Den Bosch?
Wat is de gemiddelde beoordeling van Z. Van Den Bosch?
Hoeveel optredens heeft Z. Van Den Bosch?
Wat zijn de statistieken per 90 minuten van Z. Van Den Bosch?
Wat is het huidige team van Z. Van Den Bosch?