Jon de Luis

Jon de Luis Suescun Statistieken

#3 Jon de Luis

Athletic Bilbao logo Athletic Bilbao
  • Geboortedatum: 2003-08-05
  • Positie: Verdediger
  • Lengte / Gewicht: 183 cm / -
  • Geboorteplaats: Berbinzana
  • Nationaliteit: Spain
  • Contract tot: -

Verbind met zaakwaarnemers/clubs

Krijg toegang tot uitgebreide spelersgegevens, maak contact met zaakwaarnemers en ga direct in gesprek met clubs voor potentiële transfers en samenwerkingen.

Seizoen 25/26 carrièrestatistieken

Uitgebreid overzicht van de prestatiemetrieken van Jon de Luis voor het huidige seizoen en de hele carrière
0.0
Gemiddelde beoordeling in Spanish La Liga Verdediger Rang: 183e / 197 Spelers
Competitie Optredens Doelpunten Assists Gespeelde minuten
Spanish La Liga 3 0 0 0 0 0
UEFA Champions League 4 0 0 0 0 0
Totaal 25/26 7 0 0 0 0 0

Statistieken per 90 minuten Spanish La Liga

Jon de Luis sterktesradar

Visualisatie over belangrijke kenmerken.
  • Exemplary on-field behavior
  • Rarely commits fouls or receives cards
  • Major defensive liability
  • Frequently caught out of position

Opmerking : We zijn momenteel bezig met het verfijnen van ons model. Sommige gegevens kunnen tijdens dit proces onnauwkeurig zijn.

Gemiddelde beoordeling laatste 12 maanden

September 2025
0.0
December 2025
0.0
January 2026
0.0

Gemiddelde: 0.0

Athletic Bilbao Squad

Teamgenoten van Jon de Luis op clubniveau

Speler

Positie

Nummer

Aanvaller

22

Aanvaller

7

Aanvaller

11

Aanvaller

25

Aanvaller

9

Aanvaller

11

Aanvaller

10

Speler

Positie

Nummer

Middenvelder

6

Middenvelder

24

Middenvelder

20

Middenvelder

23

Middenvelder

8

Middenvelder

18

Middenvelder

16

Speler

Positie

Nummer

Verdediger

15

Verdediger

5

Verdediger

2

Verdediger

41

Verdediger

3

Verdediger

4

Verdediger

19

Verdediger

13

Verdediger

12

Verdediger

30

Verdediger

4

Verdediger

17

Verdediger

3

Verdediger

14

Speler

Positie

Nummer

Doelman

13

Doelman

27

Doelman

1

Hoeveel doelpunten heeft Jon de Luis gescoord?
In de Spanish La Liga heeft Jon de Luis in totaal 0 doelpunten gescoord en over 2 competities dit seizoen heeft Jon de Luis in totaal 0 doelpunten gescoord.
Hoeveel assists heeft Jon de Luis?
Wat is de gemiddelde beoordeling van Jon de Luis?
Hoeveel optredens heeft Jon de Luis?
Wat zijn de statistieken per 90 minuten van Jon de Luis?
Wat is het huidige team van Jon de Luis?